2021 Yazlık Modern Elbise Modellerinden Hangisini Seçmem Gerek

Her zaman iddia etmişimdir bir hanıma en çok yakışan kıyafetlerden birisi elbiselerdir. Uzun elbiseler. Hem tesettür için uygundur hem de hanım hanımcık bir profil çizer. Uzun zamandır tercihen alt sıralarda olmasına rağmen geçtiğimiz sezonun liderlerinden birisi oldu elbiseler. 2021 Tesettür Giyim Elbise Modelleri, bakalım bu ilgiyi ve beğeniyi taşımaya devam edebilecek mi?

Hem yaz sezonu hem de kış sezonuna uygun bir kıyafettir elbiseler. Yazın tril tril şifon, keten ,pamuklu kumaş cinsiyle terletmez ve sağlığa da uygundur. Yaz mevsiminde en çok istenen beğeni gören modellerin başında çiçekli, şal desenli modeller gelir. Ben yaza karışık desenli rengarenk elbiseleri çok yakıştırıyorum.

Kış mevsiminde ise daha düz renkler sanki daha uygun oluyor. Mesela bordo, acı yeşil, lacivert gibi renkler hem ağır bir duruş sergiliyor hem de şıklıktan ödün vermiyor. Yine elbise detaylarında fazla abartıya kaçılmamalı. Her zaman dümdüz, sade bir elbise detaylara boğulan elbiseden daha hoş olmuştur. Siz elbiselerinizi şirin bileklikler ve kolyelerle de kombinleyebilirsiniz. 2021 Elbise modelleri açısından iddialı mı olacak biz de bekliyoruz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”Elbise Modelleri”]

2021 Bayan Ceket Modelleri İçin Tavsiyeler

İçinde bulunduğumuz Yaz sezonunda hanımlar tarafından büyük ilgi gören, günlük kullanımda rahatlığıyla öne çıkan, giy çık özelliğiyle çok talep edilen 2021Tesettür Ceket Modelleri konusuna bakalım istiyoruz.

Bu dönem baskılı, yazılı uzun tunikler malumunuz çok beğenildi. Bu tunikler uzun, büyük cepli  ve düğmesiz düz modeldeki ceketlerle kombinlenerek sezona damgasını vurdu.Bu tarz uzun modeldeki ceketler hemen her rengiyle karşımıza çıkıyor. Sezonun muhteşem rengi yağ yeşili, saks mavisi, limon sarısı renkteki ceketler özellikle genç hanim kardeşlerimizin tercihi oluyor.

Penye, krep kumaşları ile her keseye de uyan bu ceketler uzun süre trend olacak gibi görünüyor.Bu tarz uzun ceketlerinizin altına kalem etekler, kloş etekler kullanarak tesettüre uyan kombinler elde etmeniz mümkün.

 

 

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.