Elbise Seçimi Nasıl Yapılır

Elbise Tercihinde Önemli Faktör 

 

Sabah uyandığınızda her gününüz aynı olmaya bilir ve kendinizi sevmek zorunda olmaya bilirsiniz bu normaldir önemli olan hayatımızda güzel şeyler yapıp başarılı bir kadın olmak ben yaz döneminde kadınlara elbiseyi çok yakıştırıyorum sizin tercihiniz nedir çiçekli bir elbise volanlı elbise mini elbise ekose elbise pileli elbise gibi. 

Uzun zayıf kilolu ve kısa boylu kadınlar endişelenmeyin çünkü her kadın şımartılmayı hak ediyor ve aynı zamanda sever önemli olan o elbiseyi giydiğinde taşıya bilmen onun için ne giyiyor değil de  ne giymeliyim sorusu ? 

 

Onun için size yardımcı olacak bir kaç fikirden söz edeceğim.

Siyah Elbise 

Her kadının dolabında olması gereken elbise renklerinden biri her zaman daha ince ve uzun göstermektedir yürüyüşe çıkarken her hangi bir yere giderken ve sizi asilliğe taşıyacak bir renk hadi durma dans pistini sallamaya başla. 

V yakalı elbise 

Elbise dikkatleri göğüs ve omuzlara çeker vücut çizgilerini ortaya çeker ve gözler sizin üzerinizdedir aslında parti elbiseleri için çok uygun bir modeldir mükemmel bir uyum için zarif şık sizi rahatsız etmeyecek bir sütyen kullana bilirsiniz hiç kimse eğlence sırasında endişelenmeyi hak etmiyor  ani durumlarda sizce? 

 

Desenli Elbise 

Daha zarif görünmenin bir çok yolu var desenli bir elbiseyle üzerindeki baskı ve çizgi modelleriyle şansınız biraz daha fazla olabilir örneğin  çizgili ve baskılı bir elbise ile ne kadar sexsi olduğunuza şaşıracaksınız.

Baskılara pek önem vermiyor iseniz daha sade bir elbise belden oturtmalı baskın renk tonlarıyla üst bölgenizi sarması ve renkleriyle göz kamaştırmalıdır. 

 

Drapeli Elbise  

Genellikle göbeklerini gizlemek isteyen kadınlar için tercihtir bu tarz elbiseler vücudun kıvrımlarını ön plana çıkartıp belirgin hale getirir vücudun hala şehvetli seni güzelleştirecek ama gizliliğini  koruyacak bir elbise kendinizi daha kadınsı ve şık hissedeceğiniz bir model tercih edin daha esnek ve yumuşak kumaşlar tercih edin.

A-line Elbise 

Bu modelin özelliği dikkatleri karın bölgesinden uzaklaştıran ve ince bel hissi veren geniş ve daha acık bir eteğe sahiptir günlük yaşam ve sıcak mevsimler için çok uygun ve her günü kurtaracak bir elbisedir.

Çalışmak için rahat ve şık olan eğlence için dikkat ettirecek düğün ve etkinlik için uzun bir sürüme sahip midi versiyon bir elbisedir. 

Tek Renk Elbise 

Siyah ile kendinizi sınırlamayın tek renk ama bir çok renk var kullanacağınız pürüzsüz bir görünüm aynı zamanda boyunuzu uzatmakla kalmaz göbeğinizi gizlemekte doğru bir seçim farklı bir renk seçeneği ile tepeden tırnağa  kullanın. 

Aynı rengin varyasyonları da rolünüzü iyiye kullanmaya yeterlidir sade tek bir renk olması asilliği ve zarifliği karşılar. 

Doğru elbiseni seç ve rolünü oyna.

Bir elbise ile daha detaylı ve güzel görünmek için sizin aksesuara ihtiyacınız vardır her kadının istediği gibi göbeği gizlemek düzgün bir duruş istemek hakkı. Modada yanlış veya doğru yoktur kadınların genelde regl dönemlerinde ne kadar ürün güzel olursa olsun güzel gözükmemesidir aslında yakışmıştır web sitesindeki blok  yazarları size neyin iyi göründüğünü ve neyin moda olduğunu söyleyecektir sizde zihninizi açmalı ve farklı kıyafetleri denemekten korkmamalısınız tavsiye etmekteyim. 

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.