Gardırobunu yenilemek isteyenler için bluz modelleri.

Gardırop Yenilemek

Onlara ihtiyacın var. Gardıropta farklı bluz modelleri bulundurmak lüks değil, bir zorunluluktur. Sonuçta, ister çalışmak, ister ders çalışmak, yürüyüşe çıkmak veya arkadaşlarla dışarı çıkmak olsun, onları çabucak hazır olacağınız alt kısımla (basit bile olsa) birleştirin. Ama bunun için, fark yaratacak bir kombin yapmalısınız. Bazılarına bakın!

Sosyal Bluz Modelleri

Görünüşümüzü resmi ve profesyonel ortamlarda saklarlar. Ve geleneksel düğmeli tişörtlerden kolayca kurtula bilirsiniz. Ve görünüşünüze profesyonel bir detay katar.

Genelde bayanların en çok tercih ettiği kolay ve şık bir görünüm. şık bir bluz ile cesaretinizi göstere bilir ve kadınların bile gözleri sizin üzerinizde olabilir.

Dantel Bluz

Kombini siz yaratın. Bakışınızın yıldızı olabilir. İyi bitirmek için güzel bir yüksek topuklu ayakkabı ile birleştirin!

Kendinizi Şımartın

Bluzlarınızı sade bir kullanım yerine onu aksesuar ile birleştirin  ve güzel bir detay yakalamaya gayret gösterin ki ürünler birbirini tamamlasın yani size bir ip ucu taşlar yerine otursun ki sağlam adımlarla ilerleyin.

Beyaz Bluz Modelleri

Doğru beyaz bluz, görünümünüzü büyük ölçüde geliştirebilir. Parlasın ve yüzünüzü aydınlatın!

Ekose Bluz Modelleri

Bu modelleri de kullanmak isteyenler için pek çok model ve renk mevcuttur. Kombinasyonları birleştirirken yaratıcılığınızı  kullanın.

Size görünüm olarak yardımcı oluyorumdur bunlar size bir kaç fikir bazen gardırobun ne kadar dolu olsa da ne giyeceğini ve neyi neyle kombin yapacağını  bilemezsin!

Çingene Bluz Modelleri

Zirvede! Romantik ve zarif, ancak omuzları açıkta bırakırken biraz duygusallık hissi uyandırıyor. işte benim sevdiğim. Size bir kaç örnek bırakıyorum.

Krep Bluz Modelleri

Amaç daha dolgun ve daha şık bir modelse krep kesinlikle iyi gidecek! Giyinecek ve çok çekici olacaksınız.

Saten Bluz Modelleri

Saten, özel günler için asil bir kumaştır. Ancak vücudu işaretleyen bir kumaştır. Vücudunuz için doğru bedeni kullanın. 

Baskılı Bluz Modelleri

Neşeli ve güneşli bir görünüm mü arıyorsunuz? Çiçek baskıları, ağırlıklı olarak oryantal tasarımlar gibi büyük ve etnik desenlerde her şeyle geri döndü.

Özel Bluz Modelleri

Eşsiz ve özel bir parçaya sahip olmak için yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Çoğu durumda, giysilerinize yeni bir görünüm kazandırmak için tek yapmanız gereken bir makas kullanmaktır. Esprili bir model üretin.

Uzun Kollu Bluz Tasarımları

Sizi inanılmaz kılan en az bir modele sahip olmak çok önemlidir. Pastel renklerde veya cesur renklerde, her zaman hoş karşılanırsınız.

 

Örneğin çalışmak için sosyal bir bluz giymesi gerekenler, sonuçta aynılığa düşebilirler. Ama iyi haber şu ki, görünüşünüz her zaman basit olmak zorunda değil. Biraz yaratıcılık ile beklenmedik sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.