Nasıl İyi Giyinilir Ve Nelere Dikkat Edilmelidir

Nasıl iyi giyinilir ve nelere dikkat edilmelidir. Dışarı çıkarken bir kıyafet seçmek istediğinizde gardırobundaki kıyafetleri nasıl birleştirirsiniz güzel giyinmek çok fazla kural gerektirmez önemli olan size yakışanı ve sizi taşıyacak günün modası kıyafetleri seçmek ve aksesuarlarla kombini tamamlamanız çanta saat ve gözlük ile birleştirmemiz gerekir size birkaç ipucu vereceğim. 

Güzel giyinmek için size birkaç ipucu

  1.  Vücudunuzun farkında olmak hangi kıyafet ile ön plana çıkmak vücudunuzda neyi gizleyip neyi gizlememek  istemediğinizde. 
  2. Kısa boylu kadınlar vücut hatlarını belirleyen kombinelere yatırım yapmalıdır. 
  3.  Fazla kilolu olanların bel bölgesini işaretleyip biraz salaş ve dik çizgili kıyafet giyinmelerini tavsiye ederim.  
  4.  Geniş kalçası olan kadınlar üst bölgesini vurgulayan bluz gömlek gibi ve çanta gibi aksesuarlarla kombin edinmeli. 
  5.  Geniş omuzlular varsa v yaka ve kabarık kollardan uzak durun derim.  
  6.  Göğüsleri  dolgun olanlar kano yaka ile kendilerini ön plana çıkarabilir. 
  7. Karnı gizlemek için yüksek bel kot veya toparlayıcı bir tayt üstüne salaş bluz veya gömlekle güzel bir kombin yapılabilir. 

Her kadın güzeldir önemli olan yakışanı giymek

Daha güzel giyinmek ve bulundunuz ortamda gözler sizin üzerinizde olsun örneğin dışarı çıkarken nereye gittiğine bağlı klasik bir tarz mı yoksa rahat ve şık mı?

Tabi ki iş ve eğlence amaçlı kullana bileceniz parçalar var ama önemli olan parçaları yerine oturtmak elbette işe giderken kullandınız bir pantolon gece eğlenmeye giderken üzerine şık bir gömlek veya salaş bir tişört üzerine trençkot  giyip daha şık bir görünüm alabilir yada aynı kotun altına spor bir ayakkabı değil de topuklu bir ayakkabı giyerek  dikkatler sizin üzerinizde olabilir yüksek bel pantolonla topuklu bir ayakkabı giyip şık bir yere yemek yemeye gidilebilir.   

Sitilinizi Tanımlayın 

Örneğin sokak modunda  iseniz bu sene yüksek bel bol paça kot pantolonla üzerine slim fit bir tişörtle kombin yapıp dışardasınız ama özel bir yere gidiyorsanız tercihiniz dantelli ve taşlı  gömlekle güzel bir etekle çok rahat günü kurtarabilirsiniz. 

Kıyafet Seçimi Yaparken

Ürünün kaliteli ve güvenilir bir firmadan almaya gayret gösterin biliyorsunuz ki büyük firmalar bile yeri geliyor en düşük kaliteden ürün temin ediyor sizin yöneleceğiniz biraz daha alışılmışın dışında marka ve ürün kalitesi kesinlikle arkadasınız ile  çıktıysanız dürtülerek kıyafet almayın ürüne dokunup üzerinize yakışanı giydikten sonra kalitesini beğendiğiniz taktirde satın alın ve kombini tamamlamak için aksesuarlarla kesinlikle ben tavsiye ederim tamamlayın çanta en önemli faktör takı olur saç bandajı olur kemer dikkat çekebilir.

Bir cevap yazın

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.